Get Adobe Flash player

Každý s každým – základná časť – skupina X

 

HC SLOVAN BRATISLAVA

HC CHIMIK VOSKRESENSK

HC MERC-JUNGADLER MANNHEIM 

P.H.K. PREŠOV        

HC PSG            ZLÍN 

BODY /

SKÓRE       

 

PORADIE     

HC SLOVAN     BRATISLAVA

X

1:4

1:5

4:4

2:10

1 / 8:23 4.

HC CHIMIK  VOSKRESENSK 

4:1

X

4:1

6:4

2:3

6 / 16:9  2.

HC MERC-JUNGADLER MANNHEIM

5:1

1:4

X

5:0

2:5

4 / 13:10 3.

 P.H.K. PREŠOV

4:4

4:6

0:5

X

0:9

1 / 8:24 5.

HC PSG ZLÍN         

10:2

3:2

5:2

9:0

X

8 / 27:6

1.

 

Každý s každým – základná časť – skupina Y

 

HC DINAMO MINSK         

HC KOŠICE

HC LETCI LETŇANY

LOKOMOTIV JAROSLAVĽ        

HC OLOMOUC

BODY /

SKÓRE       

 

PORADIE     

HC DINAMO MINSK

X

3:5

0:4

0:3

0:1

0 / 3:13 5.

HC KOŠICE

5:3

X

1:3

2:12

2:7

2 / 10:25 4.

HC LETCI LETŇANY

4:0

3:1

X

2:9

4:1

6 / 13:11 2.

LOKOMOTIV JAROSLAVĽ

3:0

12:2

9:2

X

9:0

8 / 33:4 1.

HC OLOMOUC  

1:0

7:2

1:4

0:9

X

4 / 9:15

3.

 

Zápasy o 1.- 6. miesto

 

X1

X2

X3 

Y1

Y2

Y3

BODY /

SKÓRE       

 

PORADIE     

X1

X

X

X

X

2:0

8:2 6 / 10:2 2.

X2

X

X

X

1:5

X

6:5 SN 2 / 7:10  4.

X3

X

X

X

0:8

3:2

X

3 / 3:10 3.

Y1

X

5:1

8:0

X

X

X

6 / 13:1 1.

Y2     

0:2

X

2:3

X

X

X

0 / 2:5

6.

Y3     

2:8 5:6 SN

X

X

X

X

1 / 7:14 5.

 

Zápasy o 7.- 10. miesto

 

X4

X5

Y4 

Y5

BODY /

SKÓRE       

 

PORADIE     

X4

X

X

0:3

1:4

0 / 1:7 10.

X5

X

X

7:5 

2:1

6 / 9:6  7.

Y4

3:0 

5:7 

X

X

3 / 8:7 8.

Y5

4:1

1:2

X

X

2 / 5:3 9.

 

KONEČNÉ UMIESTNENIE

TÍM

1. MIESTO

LOKOMOTIV-2004 JAROSLAVĽ

2. MIESTO

HC PSG ZLÍN

3. MIESTO

HC MERC-JUNGADLER MANNHEIM

4. MIESTO

HC CHIMIK VOSKRESENSK

5. MIESTO

HC OLOMOUC

6. MIESTO

HC LETCI LETŇANY

7. MIESTO

P.H.K. PREŠOV

8. MIESTO

 HC KOŠICE

9. MIESTO

 HC DINAMO MINSK

10. MIESTO

 HC SLOVAN BRATISLAVA

 

Najužitočnejší Hráči jednotlivých tímov:

HC LETCI LETŇANY PRAHA

25 – JAKUB WOJNAR

HC KOŠICE

16 – PETER ELIÁŠ

HC DINAMO MINSK

89 – NIKOLAJ SYTYJ

HC SLOVAN BRATISLAVA

23 – RADOVAN HANULA

HC OLOMOUC

17 – MIROSLAV SKOPAL

HC PSG ZLÍN

17 – ZDENĚK SEDLÁK

HC CHIMIK VOSKRESENSK

25 – DMITRIJ ZVIAGINCEV

HC MERC-JUNGADLER MANNHEIM

 11 – DENIS MILLER

LOKOMOTIV-2004 JAROSLAVĽ

 91 – IVAN KOZLOV

P.H.K.  PREŠOV

 55 – MATÚŠ HAVRILA

 

Najlepší Hráči Turnaja:

NAJLEPŠÍ ÚTOČNÍK

LOKOMOTIV-2004 JAROSLAVĽ

22 – DONAT STAĽNOV

NAJLEPŠÍ OBRANCA

HC PSG ZLÍN

9 – JAKUB JENÁČEK

NAJLEPŠÍ BRANKÁR

HC LETCI LETŇANY

48 – VÁCLAV MOKRÝ

 

Language select